نوآوری
برای افزودن ارزش به صنعت تولید ماشین آلات صنعنی
کیفیت
تعهد ما به مشتریانمان است
همبستگی
پیوندی که تیم ما را به هم متصل می‌کند
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

درباره ما

شرکت ماشین سازی آراد لیان (ALMA) بر پایه تجربه چندین ساله موسسان در ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی مختلف و  اجرای پروژه‌های صنعتی متعدد در حوزه معدن، متالورژی و انرژی در سال 1402 پایه‌گذاری شد. نوآوری و بهبود در ALMA توقف‌ناپذیر است.

متعهد به ارائه محصولات و خدمات فنی عالی و کسب رضایت مشتریان، کارکنان ما با استفاده از راهکارهای خلاقانه در طراحی و دقت کامل در تمامی مراحل ساخت تلاش می‌کنند تا ماشین‌آلات وتجهیزات ساخته‌شده در ALMA را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان ارائه کنند. تحقیق و توسعه مداوم در ALMA باعث می‌شود تا به صورت پیوسته ماشین‌آلات جدید به سبد محصولات شرکت اضافه شود.

با ساخت تجهیزات مختلف مانند کوره‌ها، سنگ‌شکن‌ها، آسیاب‌ها، تجهیزات انتقال و تغذیه مواد، غبارگیرها، راکتورهای شیمیایی و … ALMA به طیف وسیعی از صنایع مختلف شامل فولاد، سیمان، فرآوری مواد معدنی، مس، منیزیم، غذایی، کشاورزی، شیمیایی و غیره محصولات ارائه می‌دهد.

ما آنچه را که انجام می‌دهیم دوست داریم و می‌خواهیم برای مدت طولانی آن را انجام دهیم. تحقیقات، نوآوری، پایداری و فناوری‌های جدید نیروی محرکه کار ما هستند.

آلما

ما برای شما

کیفیتی را که به آن احتیاج دارید
راه حلی را که می‌خواهید
پشتیبانی که لایق آن هستید
را تامین می‌کنیم.

ما شریکی هستیم که در تمام مسیر همراه شماست.

aramico-group-logos

ما گروه آرامیکو هستیم

گروه آرامیکو مجموعه‌ای از شرکت‌ها با بیش از 500 نفر نیرو در در تهران، خراسان، قزوین، کرمان، اراک، اصفهان و مازندران است که در تلاش است تا بهترین پشتیبانی و مشاوره را برای مشتریان خود در سراسر جهان ارائه دهد.
ما چگونه رویاهای خود را به واقعیت تبدیل می‌کنیم؟ دانش و سال‌ها تجربه در مهندسی مکانیک و فرایند، لذت و شجاعت در نوآوری، اعتماد و آزادی برای خلاقیت و همچنین ارتباط نزدیک با مشتریان جهت به روز بودن اطلاعاتمان در مورد چالش‌های جدید. این تنهای راهی است که باعث می‌شود راه حل‌های ما برای مشتریانمان و محیط زیست به پختگی کامل می‌رسد.

چشم‌انداز ما

چشم‌انداز ما شناخته‌شدن ALMA به عنوان یک نام معتبر در زمینه تولید ماشین‌آلات صنعتی در کشور و منطقه است.

ماموریت ما
ماموریت ما ساخت و تولید ماشین‌آلات صنعتی باکیفیت از طریق نوآوری در طراحی و دقت در تولید است که رضایت مشتریانمان را به همراه داشته باشد.

تاریخچه - ALMA

شرکت ALMA بر پایه تجربیان چندین ساله موسسان در زمینه ساخت ماشین‌آلات صنعتی و راه‌اندازی پروژه‌ها متعدد در زمینه معدن و متالورژی تاسیس شده است. در طی 15 سال اخیر ماشین‌آلات طرح‌های صنعتی مختلفی در زمینه تولید منیزیم، فولاد، مس و آلومینا توسط این گروه طراحی و ساخته شده است.

به واسطه‌ی اجرای پروژه‌های صنعتی متنوع دانش فنی طراحی و ساخت انواع کوره‌های صنعتی به ویژه انواع کوره‌های دوار، سیستم‌های خردایش مواد معدنی از جمله آسیاب‌های گلوله‌ای و جت، راکتورهای شیمیایی برای تولید مس کاتدی، تجهیزات ریخته‌گری و غیره در این شرکت کاملا تدوین شده است.

نوآوری

برای افزودن ارزش به صنعت معدن و متالورژی

کیفیت

تعهد ما به مشتریانمان است.

رضایت مشتری

اولین شاخص عملکرد ماست.

همبستگی

پیوندی که تیم ما را به هم متصل می‌کند

مجاورت

تا در هر مکانی نزدیک به مشتریانمان باشیم.
پیمایش به بالا